3. ROČNÍK HANSOO CUP MĚLNÍK

Fotogalerie

18.1.2003, Mělník

Jméno Místo kategorie Typ
Rambousková Jana 2 Páry C poomse
Zelinka Jaroslav 2 Páry C poomse
Kadlecová Vendula 2 St. žákyně poomse
Ivan Erik 2 Synchron B poomse
Zelinka Jaroslav 2 Synchron B poomse
Seidl Filip 2 Synchron B poomse
Mošovská Eva 3 Juniorky B poomse
Zelinka Jaroslav 3 Ml. žáci B poomse
Hybrant Bohuslav 3 Senioři do II.DANU poomse
Rambousková Jana 3 Synchron A poomse
Mošovská Eva 3 Synchron A poomse
Kadlecová Vendula 3 Synchron A poomse

PRAŽSKÁ LIGA 2003

8.2.2003, Praha TJ Pankrác

Jméno Místo kategorie Typ
Štipák Dominik 3 Junioři -73 kg kyoruggi
Štefl Petr 3 Junioři A -55kg kyoruggi
Podhradský Michal 3 Junioři A -63 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 3 Junioři A -63 kg kyoruggi
Řanda Čestmír 2 St. žáci B poomse
Dostálová Magdaléna 2 St. žákyně poomse
Rambousková Jana 3 Juniorky B poomse
Ivan Erik 3 St. žáci B poomse

Velikonoční turnaj O pohár primátora hl. m. Prahy

5.4.2003, Praha TJ Pankrác

Jméno Místo kategorie Typ
Podhradský Michal 1 Junioři A -63 kg kyoruggi
Štefl Petr 2 Junioři A -55 kg kyoruggi
Horáková Michaela 2 Ženy A -57 kg kyoruggi
Sittek Miroslav 2 Senioři B -80 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 3 Junioři A -63 kg kyoruggi
Sittek Miroslav 1 Muži B poomse
Zelinka Jaroslav 1 St. žáci B poomse
Kadlecová Vendula 2 Páry C poomse
Novák Jan 2 Páry C poomse
Řanda Čestmír 2 St. žáci B poomse
Sittek Miroslav 2 Týmy A poomse
Sittek Pavel 2 Týmy A poomse
Hybrantová Jolana 2 Týmy A poomse
Čížek Pavel 2 Týmy A poomse
Rambousková Jana 2 Týmy A poomse
Řanda Čestmír 2 Týmy B poomse
Ivan Erik 2 Týmy B poomse
Seidl Filip 2 Týmy B poomse
Zelinka Jaroslav 2 Týmy B poomse
Novák Jan 2 Týmy B poomse
Kadlecová Vendula 3 St. žákyně poomse

I. SEVERO CUP 2003

12.4.2003, Ústí nad Labem

Jméno Místo kategorie Typ
Podhradský Michal 1 Junioři -63 kg kyoruggi
Štefl Petr 3 Junioři -55 kg kyoruggi

O MÁJOVY POHÁR

17.5.2003, Praha

Jméno Místo kategorie Typ
Štefl Petr 1 Junioři A -55kg kyoruggi
Podhradský Michal 1 Junioři A -63 kg kyoruggi
Čížek Pavel 1 Muži B -80 Kg kyoruggi
Feldman Arnošt 2 Junioři A -55kg kyoruggi
Sittek Miroslav 2 Muži A -80 Kg kyoruggi
Ivan Erik 2 St. žáci B -45kg kyoruggi
Jankovský Viktor 3 Junioři A -63 kg kyoruggi
Sittek Pavel 3 Junioři A -63 kg kyoruggi
Kadlecová Barbora 3 Juniorky B -55 kg kyoruggi
Zelinka Jaroslav 3 St. žáci B +52kg kyoruggi
Novotný Milan 3 St. žáci B -39kg kyoruggi

10. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

31.5.2003, Sportovní hala Slávie Praha

Jméno Místo kategorie Typ
Štefl Petr 1 Junioři -55 kg kyoruggi
Podhradský Michal 1 Junioři -63 kg kyoruggi
Feldman Arnošt 3 Junioři -55 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 3 Junioři -63 kg kyoruggi
Ismailov Zelincham 3 Junioři -68 kg kyoruggi

PRAGUE OPEN 2003

1.- 2. 11. 2003, Praha

Jméno Místo kategorie Typ
Podhradský Michal 1 Junioři A -73 kg kyoruggi
Čížek Pavel 1 Senioři B -80 kg kyoruggi
Černý Jakub 2 Junioři B -63 kg kyoruggi
Štefl Petr 3 Junioři A -63 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 3 Junioři A -63 kg kyoruggi
Kadlecová Barbora 3 Juniorky B -55 kg kyoruggi
Long David 3 Starší žáci B -39 kg kyoruggi
Dostál Martin 1 Mladší žáci C poomse
Dostálová Magdalena 1 Páry C poomse
Marec Michal 1 Páry C poomse
Rambousková Jana 2 Juniorky B poomse
Seidl Filip 2 Mladší žáci B poomse
Drahoš Jan 2 Mladší žáci C poomse
Mošovská Eva 2 Seniorky C poomse
Zelinka Jaroslav 2 Starší žáci B poomse
Marec Michal 2 Starší žáci C poomse
Dostálová Magdalena 2 Starší žákyně C poomse
Sittek Miroslav 3 Senioři C poomse
Kadlecová Vendula 3 Starší žákyně B poomse
Dostálová Magdalena 3 Synchron B poomse
Marec Michal 3 Synchron B poomse
Dostál Martin 3 Synchron B poomse

Vánoční turnaj Pelhřimov 2003

13.12.2003

Jméno Místo kategorie Typ
Jankovský Viktor 1 Junioři -63 kg kyoruggi
Štefl Petr 3 Junioři -59 kg kyoruggi
Podhradský Michal 3 Junioři -68 kg kyoruggi