COBRA CUP 2004

Fotogalerie

7. -8. 2. 2004 Praha

Jméno Místo kategorie Typ
Jankovský Viktor 1 Junioři A -73 kg kyoruggi
Pasztor Michal 1 Senioři B +80 kg kyoruggi
Sittek Pavel 2 Junioři A -73 kg kyoruggi
Čížek Pavel 3 Senioři B -80 kg kyoruggi
Řanda Čestmír 3 Starší žáci B +52 kg kyoruggi
Seidl Filip 1 Mladší žáci C poomse
Doležal Tadeáš 1 Starší žáci C poomse
Rambousková Jana 2 Juniorky B poomse
Sittek Miroslav 2 Senioři C poomse
Veiser Lukáš 2 Starší žáci C poomse

HANSOO CUP 2004

31. 1. 2004 Mělník

Jméno Místo kategorie Typ
Řanda Čestmír 1 Mladší žáci "B" poomse
Rambousková Jana 1 Starší žákyně "B" poomse
Řanda Čestmír 1 Synchron B poomse
Zelinka Jaroslav 1 Synchron B poomse
Seidl Filip 1 Synchron B poomse
Zelinka Jaroslav 2 Mladší žáci "B" poomse
Seidl Filip 2 Mladší žáci "C" poomse

O MÁJOVÝ POHÁR 2004

15. - 16.5. 2004 Praha

Jméno Místo kategorie Typ
Dostál Martin 1 Mladší žáci B -43 kg kyoruggi
Obermajer Michal 1 Starší žáci B +52 kg kyoruggi
Pospíšil Marek 2 Junioři B -73 kg kyoruggi
Čížek Pavel 2 Senioři B -80 kg kyoruggi
Štefl Petr 3 Junioři A -63 kg kyoruggi
Seidl Filip 3 Mladší žáci B -43 kg kyoruggi
Otáhal Tomáš 3 Starší žáci B +52 kg kyoruggi
Doležal Tadeáš 3 Starší žáci B -39 kg kyoruggi
Long David 3 Starší žáci B -45 kg kyoruggi
Rambousková Jana 1 Juniorky B poomse
Seidl Filip 1 Mladší žáci B poomse
Křehlík Tadeáš 1 Synchron C poomse
Doležal Tadeáš 1 Synchron C poomse
Seidl Filip 1 Synchron C poomse
Zumr Lukáš 2 Mladší žáci C poomse
Křehlík Tadeáš 2 Starší žáci C poomse
Hejl Ivan 3 Junioři C poomse
Drahoš Jan 3 Mladší žáci C poomse
Doležalová Karolína 3 Mladší žákyně poomse
Sittek Miroslav 3 Senioři C poomse
Doležal Tadeáš 3 Starší žáci C poomse

SEVERO CUP 2004

21.3.2004 Ústí nad Labem

Jméno Místo kategorie Typ
Pasztor Michal 2 Senioři +80 kg kyoruggi
Seidl Filip 1 Mladší žáci B poomse
Veiser Lukáš 1 Mladší žáci C poomse
Zelinka Jaroslav 1 Starší žáci B poomse
Doležal Tadeáš 1 Starší žáci C poomse
Křehlík Tadeáš 2 Dvojice B poomse
Blochová Monika 2 Dvojice B poomse
Dostál Martin 2 Mladší žáci B poomse
Křehlík Tadeáš 2 Starší žáci C poomse
Rambousková Jana 3 Juniorky poomse
Zumr Lukáš 3 Mladší žáci C poomse
Řanda Čestmír 3 Starší žáci B poomse

Mezinárodní mistrovství ČR 2004

5.6.2004 Praha

Jméno Místo kategorie Typ
Jankovský Viktor 1 Junioři - 68 kg kyoruggi
Podhradský Michal 1 Junioři -73 kg kyoruggi
Štefl Petr 2 Junioři -63 kg kyoruggi

PRAGUE OPEN 2004

Ve dnech 6. 11. a 7. 11. 2004 , se proběhl 2. ročník turnaje taekwondo WTF – PRAGUE OPEN 2004 ve sportovní hale Slávie Praha. Závodů, které se uskutečnily za podpory Magistrátu hlavního města Prahy, se zúčastnilo devatenáct týmů z České republiky, Slovenska, Maďarska, Chorvatska, Litvy a Albánie. Silně obsazený turnaj, kde se ve dvou dnech představilo na 280 závodníků v zápasu a technických sestavách.

Jméno Místo kategorie Typ
Štefl Petr 1 JUNIOŘI A -63 kg kyoruggi
Ismailov Zelincham 1 JUNIOŘI A -73 kg kyoruggi
Dostál Martin 1 Ml. Žáci B +43 kg kyoruggi
Čížek Pavel 1 Senioři B -80 kg kyoruggi
Demilkhanov Tamirlan 2 Ml. Žáci B -29 kg kyoruggi
Doležalová Karolína 2 Ml. Žákyně B +43 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 2 Senioři A -68 Kg kyoruggi
Marec Michal 2 St. Žáci B -45 kg kyoruggi
Seidl Filip 3 Ml. Žáci B +43 kg kyoruggi
Jelínek Jakub 3 Senioři -58 kg kyoruggi
Veiser Lukáš 3 Starší žáci B -52 Kg kyoruggi
Zelinka Jaroslav 1 Dvojice - Junioři C poomse
Zelinka Jaroslav 1 Dvojice - Junioři C poomse
Hulinský Petr 1 Dvojice - Mladší žáci E poomse
Libovický Vít 1 Dvojice - Mladší žáci E poomse
Kotek Ondřej 1 Dvojice - Mladší žáci E poomse
Kotek Matouš 1 Dvojice - Mladší žáci E poomse
Srb David 1 Dvojice - Mladší žáci E poomse
Linhart David 1 Dvojice - Mladší žáci E poomse
Rambousková Jana 1 Juniorky D poomse
Pazderník Filip 1 Mladší žáci D poomse
Doležal Tadeáš 1 Starší žáci C poomse
Marec Michal 1 Trojice - Mladší žáci B poomse
Dostál Martin 1 Trojice - Mladší žáci B poomse
Doležalová Karolína 1 Trojice - Mladší žáci B poomse
Seidl Filip 1 Trojice - Mladší žáci D poomse
Doležal Tadeáš 1 Trojice - Mladší žáci D poomse
Demilkhanov Tamirlan 1 Trojice - Mladší žáci D poomse
Křehlík Tadeáš 2 Dvojice - Junioři C poomse
Bambásek Petr 2 Dvojice - Junioři C poomse
Coufalová Pavlína 2 Dvojice - Mladší žáci D poomse
Bradáčová Adriana 2 Dvojice - Mladší žáci D poomse
Dostál Martin 2 Dvojice - Starší žáci D poomse
Marec Michal 2 Dvojice - Starší žáci D poomse
Drahoš Jan 2 Mladší žáci D poomse
Hulinský Petr 2 Mladší žáci E poomse
Marec Michal 2 Starší žáci C poomse
Bambásek Petr 2 Starší žáci D poomse
Hulinský Petr 2 Trojice - Mladší žáci D poomse
Pazderník Filip 2 Trojice - Mladší žáci D poomse
Libovický Vít 2 Trojice - Mladší žáci D poomse
Srb David 2 Trojice - Mladší žáci E poomse
Linhart David 2 Trojice - Mladší žáci E poomse
Arslanianová Linda 2 Trojice - Mladší žáci E poomse
Rambousková Jana 2 Trojice - Starší žáci A poomse
Zelinka Jaroslav 2 Trojice - Starší žáci A poomse
Křehlík Tadeáš 2 Trojice - Starší žáci A poomse
Doležal Tadeáš 3 Dvojice - Mladší žáci D poomse
Zumr Lukáš 3 Dvojice - Mladší žáci D poomse
Arslanianová Linda 3 Dvojice - Starší žáci D poomse
Srb Vojtěch 3 Dvojice - Starší žáci D poomse
Novák Jan 3 Junioři C poomse
Křehlík Tadeáš 3 Junioři D poomse
Seidl Filip 3 Mladší žáci C poomse
Demilkhanov Tamirlan 3 Mladší žáci D poomse
Kotek Matouš 3 Mladší žáci E poomse
Doležalová Karolína 3 Mladší žákyně D poomse
Zelinka Jaroslav 3 Starší žáci C poomse
Srb Vojtěch 3 Starší žáci D poomse
Zumr Lukáš 3 Trojice - Mladší žáci D poomse
Rylich Ondřej 3 Trojice - Mladší žáci D poomse
Linhart Tomáš 3 Trojice - Mladší žáci D poomse
Starové Martin 3 Trojice - Mladší žáci E poomse
Kotek Ondřej 3 Trojice - Mladší žáci E poomse
Kotek Matouš 3 Trojice - Mladší žáci E poomse

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ 2004

V neděli 5. 12. 2004 se uskutečnil v DDM Prahy 3 celorepublikový turnaj dětí a mládeže v poomse. Soutěžilo se v kategoriích jednotlivců, dvojic i trojic. Pro mnoho dětí to bylo vůbec první soutěžní klání v jejich sportovní kariéře a proto se nebylo čemu divit, že nervozita panovala jak na straně soutěžících, tak na straně rodičů či trenérů. Všichni závodníci předvedli, že jsou na závody dobře připraveni a odnesli si spoustu krásných zážitků, včetně vzpomínky na čerta, mikuláše či anděla, kteří mezi děti nakonec zavítali, aby jim předali dárky. Je nutné i vyslovit pochvalu mnohým rozhodčím, kteří si zde též absolvovali svůj křest ohněm a zhostili se svého úkolu na výbornou.

Jméno Místo kategorie Typ
Dostálová Magdaléna 1 Dvojice Starší žáci D poomse
Doležalová Karolína 1 Dvojice Starší žáci D poomse
Pazderník Filip 1 Dvojice - Mladší žáci C poomse
Hulinský Petr 1 Dvojice - Mladší žáci C poomse
Coufalová Pavlína 1 Dvojice - Mladší žáci D poomse
Bradáčová Adriana 1 Dvojice - Mladší žáci D poomse
Kotek Matouš 1 Dvojice - Nejmladší žáci poomse
Kotek Ondřej 1 Dvojice - Nejmladší žáci poomse
Zelinka Jaroslav 1 Dvojice - Starší žáci C poomse
Řanda Čestmír 1 Dvojice - Starší žáci C poomse
Pazderník Filip 1 Mladší žáci B poomse
Drahoš Jan 1 Mladší žáci C poomse
Demilkhanov Tamirlan 1 Mladší žáci D (1994-1995) poomse
Starové Jan 1 Mladší žáci D96 poomse
Doležalová Karolína 1 Mladší žákyně C poomse
Bradáčová Adriena 1 Mladší žákyně D poomse
Hulinský Petr 1 Nejmladší žáci D poomse
Marec Michal 1 Starší žáci C poomse
Bambásek Petr 1 Starší žáci D poomse
Bambásek Petr 1 Trojice - Starší žáci D poomse
Ivan Erik 1 Trojice - Starší žáci D poomse
Veiser Lukáš 1 Trojice - Starší žáci D poomse
Pazderník Filip 1 Trojice - Mladší žáci C poomse
hulinský Petr 1 Trojice - Mladší žáci C poomse
Demilkhanov Tamirlan 1 Trojice - Mladší žáci C poomse
Černá Lucka 1 Trojice - Mladší žáci D poomse
Arslanianová Linda 1 Trojice - Mladší žáci D poomse
Černá Lenka 1 Trojice - Mladší žáci D poomse
Doležal Tadeáš 1 Trojice - Starší žáci C poomse
Zelinka Jaroslav 1 Trojice - Starší žáci C poomse
Řanda Čestmír 1 Trojice - Starší žáci C poomse
Linhart Tomáš 2 Dvojice - Mladší žáci C poomse
Rylich Ondřej 2 Dvojice - Mladší žáci C poomse
Srb David 2 Dvojice - Nejmladší žáci poomse
Linhart David 2 Dvojice - Nejmladší žáci poomse
Doležal Tadeáš 2 Dvojice - Starší žáci C poomse
Seidl Filip 2 Dvojice - Starší žáci C poomse
Rylich Ondřej 2 Mladší žáci C poomse
Arslanianová Linda 2 Mladší žákyně D poomse
Srb David 2 Nejmladší žáci D poomse
Doležal Tadeáš 2 Starší žáci C poomse
Havran Tomáš 2 Starší žáci D poomse
Dostálová Magdaléna 2 Starší žákyně D poomse
Starové Jan 2 Trojice - Starší žáci D poomse
Černík Filip 2 Trojice - Starší žáci D poomse
Havran Tomáš 2 Trojice - Starší žáci D poomse
Drahoš Jan 2 Trojice - Mladší žáci C poomse
Coufalová Pavlína 2 Trojice - Mladší žáci C poomse
Bradáčová Adriana 2 Trojice - Mladší žáci C poomse
Kotek Ondřej 2 Trojice - Mladší žáci D poomse
Kotek Matouš 2 Trojice - Mladší žáci D poomse
Starové Martin 2 Trojice - Mladší žáci D poomse
Marec Michal 2 Trojice - Starší žáci C poomse
Dostál Martin 2 Trojice - Starší žáci C poomse
Doležalová Karolína 2 Trojice - Starší žáci C poomse
Bambásek Petr 3 Dvojice Starší žáci D poomse
Demilkhanov Tamirlan 3 Dvojice Starší žáci D poomse
Černá Lenka 3 Dvojice - Mladší žáci D poomse
Arslanianová Linda 3 Dvojice - Mladší žáci D poomse
Marec Michal 3 Dvojice - Starší žáci C poomse
Dostál Martin 3 Dvojice - Starší žáci C poomse
Seidl Filip 3 Mladší žáci B poomse
Linhart Tomáš 3 Mladší žáci C poomse
Zumr Lukáš 3 Mladší žáci D (1994-1995) poomse
Málek Petr 3 Mladší žáci D96 poomse
Coufalová Pavlína 3 Mladší žákyně D poomse
Kotek Ondřej 3 Nejmladší žáci D poomse
Zelinka Jaroslav 3 Starší žáci B poomse
Řanda Čestmír 3 Starší žáci C poomse
Srb Vojtěch 3 Starší žáci D poomse
Bradáčová Barbora 3 Starší žákyně D poomse
Arslanian Daniel 3 Trojice - Starší žáci D poomse
Srb Vojtěch 3 Trojice - Starší žáci D poomse
Svoboda Lukáš 3 Trojice - Starší žáci D poomse
Linhart Tomáš 3 Trojice - Mladší žáci C poomse
Rylich Ondřej 3 Trojice - Mladší žáci C poomse
Seidl Filip 3 Trojice - Mladší žáci C poomse
Zumr Lukáš 3 Trojice - Mladší žáci D poomse

VÁNOČNÍ TURNAJ PELHŘIMOV 2004

Hala Pelhřimov, 11.12.2004

Jméno Místo kategorie Typ
Štefl Petr 1 Junioři -63 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Junioři -68 kg kyoruggi
Jelínek Jakub 1 Senioři -58 kg kyoruggi
Dostál Martin 3 Ml. Žáci - 45 kg kyoruggi