COBRA CUP 2012

Fotogalerie

V sobotu 17. března se konal v Praze ve sportovní hale na Slávii již 9. ročník turnaje COBRA CUP 2012. V sobotu se začalo nejdříve soutěžit poomsae a pak následoval sportovní zápas. Turnaj byl započítáván do o Extraligy taekwondo mládeže, Národní Taekwon do Liga mládeže (NTLM) a pro poomsae Extraliga poomsae (EP) a Národní Liga poomsae (NLP). V silné konkurenci 21 klubů jsme získali fantastické 3. místo.

Jméno Místo kategorie Typ
Starové Martin 1 Kadeti (M) A -65 kg Kyorugi
Horáček Martin 1 Kadeti (M) B -37 kg Kyorugi
Štolbová Petra 1 Žáci (Ž) B -36 kg Kyorugi
Drobná Kristýna 1 Žáci (Ž) B -40 kg Kyorugi
Jakubíková Jitka 2 Kadeti (Ž) B -51 kg Kyorugi
Kotek Matouš 2 Kadeti (M) A -45 kg Kyorugi
Langer Marek 2 Žáci (M) B -36 kg Kyorugi
Lang Petr 3 Kadeti (M) A -37 kg Kyorugi
Kotek Ondřej 3 Kadeti (M) A -41 kg Kyorugi

Scorpion Cup 2012

První kolo Taekwondo Extraligy odstartovalo v sobotu 28. 4.2012 v Olomoucké sportovní hale Univerzity Palackého, kde se konal 8. ročník turnaje Scorpions Cup 2012. Závodníci Cobry vybojovali v konkurenci 23. oddílů skvělé 3. místo v celkovém hodnocení turnaje.

Jméno Místo kategorie Typ
Pazderník Filip 1 Junior M -59kg A kyoruggi
Starové Jan 1 Junior M -73kg A kyoruggi
Štolbová Petra 1 Žáci Ž -40kg B kyoruggi
Drobná Kristýna 1 Žáci Ž -45kg B kyoruggi
Štecher Ondřej 1 Žáci M +50kg B kyoruggi
Jakubík Jan 2 Junior M -68kg B kyoruggi
Kůla Jan 2 Junior M -78kg A kyoruggi
Jakubíková Jitka 2 Kadeti Ž -47kg B kyoruggi
Lang Petr 2 Kadeti M -37kg A kyoruggi
Horáček Martin 2 Kadeti M -41kg B kyoruggi
Kotek Matouš 2 Kadeti M -49kg A kyoruggi
Švandová Kateřina 2 Žáci Ž -45kg B kyoruggi
Matulová Martina 3 Junior Ž -55kg B kyoruggi
Malysh Alina 3 Junior Ž -68kg A kyoruggi
Laryea Oliver 3 Kadeti M -49kg B kyoruggi
Lipár Dominik 3 Žáci M +50kg B kyoruggi
Drobný Václav 3 Žáci M -40kg B kyoruggi
Hlava Ondřej 3 Žáci M -40kg B kyoruggi

Májový pohár 2012

Letošní ročník Májového poháru se uskutečnil v termínu 19. 20. 5. 2012. Turnaj byl rozložen do dvou dnů. Náš oddíl se změřil na sobotní část, které byla předurčena pro boj. Celkem jsme se umístili na 2. místě z celkového počtu 17 oddílů.

Jméno Místo kategorie Typ
Kalivoda Vojtěch 1 Děti (M) B -40 kg kyoruggi
Starové Jan 1 Junior (M) A -68 kg kyoruggi
Jakubík Jan 1 Junior (M) B -68 kg kyoruggi
Kotek Ondřej 1 Kadeti (M) A -45 kg kyoruggi
Horáček Martin 1 Kadeti (M) B -41 kg kyoruggi
Štolbová Petra 1 Žáci (Ž) B -40 kg kyoruggi
Hrdličková Monika 1 Žáci (Ž) B -45 kg kyoruggi
Lipár Dominik 1 Žáci (M) B +50 kg kyoruggi
Rosenheim Jakub 1 Žáci (M) B -45 kg kyoruggi
Hlas Miroslav 1 Senior (M) A -68 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Senior (M) A -74 kg kyoruggi
Matulová Martina 2 Junior (Ž) B -55 kg kyoruggi
Kůla Jan 2 Junior (M) A +78 kg kyoruggi
Sládek Václav 2 Junior (M) B -68 kg kyoruggi
Mocová Barbora 2 Kadeti (Ž) A -44 kg kyoruggi
Jakubíková Jitka 2 Kadeti (Ž) B -47 kg kyoruggi
Lang Petr 2 Kadeti (M) A -37 kg kyoruggi
Kotek Matouš 2 Kadeti (M) A -49 kg kyoruggi
Zima Matěj 2 Kadeti (M) B -41 kg kyoruggi
Drobná Kristýna 2 Žáci (Ž) B -40 kg kyoruggi
Švandová Kateřina 2 Žáci (Ž) B -45 kg kyoruggi
Raková Natálie 3 Děti (Ž) B -30 kg kyoruggi
Lehovec Tomáš 3 Děti (M) B -24 kg kyoruggi
Volichev Nikita 3 Děti (M) B -24 kg kyoruggi
Hošek Matěj 3 Děti (M) B -33 kg kyoruggi
Laryea Oliver 3 Kadeti (M) B -49 kg kyoruggi
Bolárdt Vašek 3 Žáci (M) B -30 kg kyoruggi
Šilha Martin 3 Žáci (M) B -30 kg kyoruggi
Drobný Václav 3 Žáci (M) B -40 kg kyoruggi
Kupka Daniel 3 Senior (M) B -80 kg kyoruggi
Volichev Denis 3 Trpaslíci (M) B -18 kg kyoruggi
Kotek Vojtěch 2 Trpaslíci D poomse
Barcal Michal 3 Trpaslíci D poomse

Czech open 2012

Vrchol sezóny se uskutečnil v pražké sportovní hale Slávie Praha 16.6.2012 za účasti rekordního počtu závodníků z 28 klubů z České republiky, Slovenska, Polska a Ukrainy. V těžké konkurenci jsme se neztratili a je potěšující celkové 3. místo v kategorii kadet-junior-senior. v Celkevém součtu jsme pak obsadili 6. místo (4. z českých týmů).

Jméno Místo kategorie Typ
Pazderník Filip 1 Junior (M) A -63 kg kyoruggi
Štolbová Petra 1 Žáci (Ž) A -40 kg kyoruggi
Pinkavová Michaela 1 Senior (Ž) A -62 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Senior (M) A -74 kg kyoruggi
Kalivoda Vojtěch 2 Děti (M) A -40 kg kyoruggi
Malysh Alina 2 Junior (Ž) A -68 kg kyoruggi
Starové Jan 2 Junior (M) A -73 kg kyoruggi
Kůla Jan 2 Junior (M) A -78 kg kyoruggi
Drobná Kristýna 2 Žáci (Ž) A -45 kg kyoruggi
Lipár Dominik 2 Žáci (M) A -50 kg kyoruggi
Long David 2 Senior (M) A -63 kg kyoruggi
Volichev Denis 3 Děti (M) A -18 kg kyoruggi
Matulová Martina 3 Junior (Ž) A -55 kg kyoruggi
Kotek Ondřej 3 Kadeti (M) A -49 kg kyoruggi
Justian Karel 3 Kadeti (M) A -57 kg kyoruggi
Švandová Kateřina 3 Žáci (Ž) A -45 kg kyoruggi

Prague open 2012

V rekordně obsazeném turnaji startovalo kategorii kyorugi 311 závodníků z 27 klubů z České republiky, Ukrainy, Moldavska, Polska, Slovenska a Litvy. Náš klub se umístil na celkovém 6. místě, kdy nás od vytouženého třetího místa dělilo pouze 9 bodů.

Jméno Místo kategorie Typ
Kalivoda Vojtěch 1 Děti (M) B -40 kg kyoruggi
Jakubík Jan 1 Junior (M) B -68 kg kyoruggi
Štolbová Petra 1 Žáci (Ž) B -40 kg kyoruggi
Švandová Kateřina 1 Žáci (Ž) B -45 kg kyoruggi
Drobná Kristýna 1 Žáci (Ž) B -50 kg kyoruggi
Lipár Dominik 1 Žáci (M) B +50 kg kyoruggi
Drobný Václav 1 Žáci (M) B -45 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Senior (M) A -74 kg kyoruggi
Starové Martin 2 Junior (M) A -73 kg kyoruggi
Hrdličková Monika 2 Žáci (Ž) B -45 kg kyoruggi
Štecher Ondřej 2 Žáci (M) B +50 kg kyoruggi
Lehovec Tomáš 3 Děti (M) B -24 kg kyoruggi
Matulová Martina 3 Junior (Ž) B -55 kg kyoruggi
Lang Petr 3 Kadeti (M) A -37 kg kyoruggi
Horáček Martin 3 Kadeti (M) A -41 kg kyoruggi
Kotek Matouš 3 Kadeti (M) A -53 kg kyoruggi
Šilha Martin 3 Žáci (M) B -36 kg kyoruggi
Langer Marek 3 Žáci (M) B -45 kg kyoruggi

Mikulášký turnaj 2012

Mikulášký turnaj, který se letos uskutečnil společně s Mistrovstvím České republiky v poomse, byl závěrečným turnajem Extraligy v poomse. Přesto, že náš oddíl preferuje kyorugi, si naši se naši závodníci neztratili v konkurenci specialistů na poomse a odvezli si několik cenných kovů.

Jméno Místo kategorie Typ
Kotek Vojtěch 1 Trpaslíci D poomse
Barcal Michal 2 Trpaslíci D poomse
Tačner Petr 3 Starší žáci D poomse
Bruk Adam 3 Trpaslíci D poomse