Cobra cup 2013

Fotogalerie

V nové sezóně se poprvé uskutečnil turnaj Cobra Cup jako součást extraligy a bylo to znát na předvedených výkonech všech účastníků. Za účasti 266 závodníků z 26 oddílů (Česká republika, Slovensko, Polsko, Litva) celkové 4. místo.

Jméno Místo kategorie Typ
Pazderník Filip 1 Junior (M) A -63 kg kyoruggi
Štolbová Petra 1 Kadeti (Ž) A -41 kg kyoruggi
Hlava Ondřej 1 Žáci (M) B -45 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Senior (M) A -68 kg kyoruggi
Hlavová Tereza 2 Děti (Ž) B -30 kg kyoruggi
Horáček Martin 2 Junior (M) A -45 kg kyoruggi
Kotek Matouš 2 Junior (M) A -55 kg kyoruggi
Jakubík Jan 2 Junior (M) A -73 kg kyoruggi
Drobný Václav 2 Kadeti (M) A -45 kg kyoruggi
Matulová Martina 2 Senior (Ž) B -57 kg kyoruggi
Kotek Ondřej 3 Junior (M) A -55 kg kyoruggi
Starové Jan 3 Junior (M) A -68 kg kyoruggi
Starové Martin 3 Junior (M) A -73 kg kyoruggi
Drobná Kristýna 3 Kadeti (Ž) A -51 kg kyoruggi
Chvojková Anna 3 Kadeti (Ž) B -41 kg kyoruggi
Mašková Agáta 3 Kadeti (Ž) B -41 kg kyoruggi
Švandová Kateřina 3 Kadeti (Ž) B -47 kg kyoruggi
Langer Marek 3 Kadeti (M) A -45 kg kyoruggi
Průcha Alexandr 3 Kadeti (M) A -49 kg kyoruggi
Šilha Martin 3 Kadeti (M) B -37 kg kyoruggi
Laryea Oliver 3 Kadeti (M) B -53 kg kyoruggi
Linhart Pavel 3 Kadeti (M) B -53 kg kyoruggi
Průcha Viktor 3 Žáci (M) B -26 kg kyoruggi
Kalivoda Vojtěch 3 Žáci (M) B -50 kg kyoruggi
Malysh Alina 3 Senior (Ž) A -62 kg kyoruggi

Scorpions cup 2013

Druhý letošní turnaj Extraligy se uskutečnil V Olomouci. Za účasti 216 závodníků z 16 týmů jsme získali 4. místo. Při velikosti naší výpravy je to možno považovat za velmi slušný výsledek.

Jméno Místo kategorie Typ
Pazderník Filip 1 Junior M -63 kg A kyoruggi
Kůla Jan 1 Junior M -73 kg A kyoruggi
Štolbová Petra 1 Kadeti Ž -44 kg A kyoruggi
Jakubíková Jitka 1 Kadeti Ž -55 kg A kyoruggi
Lipár Dominik 1 Kadeti M -61 kg B kyoruggi
Horáček Martin 2 Junior M -45 kg A kyoruggi
Starové Jan 2 Junior M -68 kg A kyoruggi
Jakubík Jan 2 Junior M -73 kg A kyoruggi
Lang Petr 2 Kadeti M -45 kg A kyoruggi
Starové Martin 3 Junior M -73 kg A kyoruggi
Švandová Kateřina 3 Kadeti Ž -47 kg B kyoruggi
Drobná Kristýna 3 Kadeti Ž -55 kg A kyoruggi
Šilha Martin 3 Kadeti M -37 kg B kyoruggi
Drobný Václav 3 Kadeti M -45 kg A kyoruggi
Matulová Martina 3 Senior Ž -57 kg B kyoruggi

Májový pohár 2013

Májový pohár se letos uskutečnil společně s Czech poomsae open, která byla poprvé pořádána ja turnaj evropské extraligy třídy A. I přes malé zastoupení našeho oddílu, jak bývá na turnajích poomse zvykem se nám podařilo získat cené kovy a závodník můžeme jen gratulovat.

 

Jméno Místo kategorie Typ
Barcal Michal 1 trojice mladší žáci B poomse
Bruk Adam 1 trojice mladší žáci B poomse
Bešková Natálie 1 trojice mladší žáci B poomse

Czech open 2013

Vyvrcholením jarní sezóny byl bezesporu třetí turnaj Extraligy - Czech open. O tytul mistra České republiky se popralo 210 závodníků z 19 klubů(Česká republika, Polsko, Maďarsko, Ukrajina). Náš klub vybojoval skvělé čtvrté místo (z českých týmů 3. místo). GRATULUJEME!

Jméno Místo kategorie Typ
Kůla Jan 1 Junior (M) A +78 kg kyoruggi
Pazderník Filip 1 Junior (M) A -63 kg kyoruggi
Štolbová Petra 1 Kadeti (Ž) A -41 kg kyoruggi
Pinkavová Michaela 1 Senior (Ž) A -62 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Senior (M) A -68 kg kyoruggi
Horáček Martin 2 Junior (M) A -45 kg kyoruggi
Kalivoda Vojtěch 2 Žáci (M) A -50 kg kyoruggi
Lehovec Tomáš 3 Děti (M) A -24 kg kyoruggi
Jakubík Jan 3 Junior (M) A -73 kg kyoruggi
Švandová Kateřina 3 Kadeti (Ž) A -44 kg kyoruggi
Drobná Kristýna 3 Kadeti (Ž) A -55 kg kyoruggi
Jakubíková Jitka 3 Kadeti (Ž) A -55 kg kyoruggi
Matulová Martina 3 Senior (Ž) A -57 kg kyoruggi

PRAGUE OPEN 2013

V rekordně obsazeném turnaji, který se pořádal pod záštitou velvyslanectví Korejské Republiky, startovalo kategorii kyorugi 350 závodníků z 31 klubů z České republiky, Ukrainy, Moldavska, Polska, Slovenska a Litvy. Náš klub se umístil na celkovém 3. místě

Jméno Místo kategorie Typ
Hlávová Tereza 1 Děti (Ž) B -27 kg kyoruggi
Šimánková Adriana 1 Junior (Ž) A -55 kg kyoruggi
Drobná Kristýna 1 Kadeti (Ž) A -55 kg kyoruggi
Hlava Ondřej 1 Žáci (M) B -40 kg kyoruggi
Pazderník Filip 1 Senior (M) A -63 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Senior (M) A -68 kg kyoruggi
Sittek Tomáš 2 Děti (M) B -40 kg kyoruggi
Starové Martin 2 Junior (M) A -73 kg kyoruggi
Cechel Filip 2 Junior (M) B -68 kg kyoruggi
Štolbová Petra 2 Kadeti (Ž) A -44 kg kyoruggi
Švandová Kateřina 2 Kadeti (Ž) B -47 kg kyoruggi
Kalivoda Vojtěch 2 Žáci (M) B +50 kg kyoruggi
Lehovec Tomáš 3 Děti (M) B -27 kg kyoruggi
Jakubíková Jitka 3 Junior (Ž) A -55 kg kyoruggi
Horáček Martin 3 Junior (M) A -45 kg kyoruggi
Sládek Václav 3 Junior (M) B -73 kg kyoruggi
Kuligina Kateřina 3 Kadeti (Ž) B +59 kg kyoruggi
Langer Marek 3 Kadeti (M) A -49 kg kyoruggi
Šilha Martin 3 Kadeti (M) B -33 kg kyoruggi
Lamáček Filip 3 Žáci (M) B -40 kg kyoruggi
Jakubík Jan 3 Senior (M) A -74 kg kyoruggi
Bruk Adam 2 trojice Mladší žáci B Poomsae
Kotek Vojtěch 2 trojice Mladší žáci B Poomsae
Bešková Natalie 2 trojice Mladší žáci B Poomsae
Kotek Vojtěch 2 Trpaslíci C Poomsae