COBRA CUP 2015

Fotogalerie

2015-03-28 - Cobra_cup

Jméno Místo kategorie Typ
Drobná Kristýna 1 Junior (Ž) A -55 kg kyoruggi
Jakubíková Jitka 1 Junior (Ž) A -68 kg kyoruggi
Nýč Patrik 1 Junior (M) A -63 kg kyoruggi
Hlava Ondřej 1 Kadeti (M) B -57 kg kyoruggi
Štefl Petr 1 Senior (M) A -68 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Senior (M) A -74 kg kyoruggi
Kotek Vojtěch 2 Děti (M) A -30 kg kyoruggi
Midyanka Viktor 2 Děti (M) B -30 kg kyoruggi
Čuda Vojtěch 2 Děti (M) B -36 kg kyoruggi
Menšík Marek 2 Děti (M) B -40 kg kyoruggi
Štolbová Petra 2 Junior (Ž) A -52 kg kyoruggi
Kradijanseider Filip 2 Junior (M) B -63 kg kyoruggi
Hrdličková Monika 2 Kadeti (Ž) A -59 kg kyoruggi
Drobný Václav 2 Kadeti (M) A -61 kg kyoruggi
Kalivoda Vojtěch 2 Kadeti (M) B -61 kg kyoruggi
Hlavová Tereza 2 Žáci (Ž) B -40 kg kyoruggi
Lehovec Tomáš 2 Žáci (M) B -30 kg kyoruggi
Bohatý Jonáš 2 Žáci (M) B -40 kg kyoruggi
Jakubík Jan 2 Senior (M) A -74 kg kyoruggi
Ludwig Albert 3 Děti (M) B -36 kg kyoruggi
Horáček Martin 3 Junior (M) A -51 kg kyoruggi
Švandová Kateřina 3 Kadeti (Ž) A -51 kg kyoruggi
Bohatá Julie 3 Kadeti (Ž) B -37 kg kyoruggi
Černý Matyáš 3 Žáci (M) B -36 kg kyoruggi
Sittek Tomáš 3 Žáci (M) B -40 kg kyoruggi
Čudová Viktorie 3 Trpaslíci (Ž) B -24 kg kyoruggi

APRÍLOVÝ TURNAJ 2015

2015-04-18 - Aprilovy_turnaj_Humpolec

Jméno Místo kategorie Typ
Štolbová Petra 1 Kadeti (Ž) A -51 kg kyoruggi
Hlava Ondřej 1 Kadeti (M) B -57 kg kyoruggi
Ludwig Albert 2 Děti (M) B -36 kg kyoruggi
Menšík Marek 2 Děti (M) B -40 kg kyoruggi
Švandová Kateřina 2 Kadeti (Ž) A -51 kg kyoruggi
Hrdličková Monika 2 Kadeti (Ž) A -59 kg kyoruggi
Langer Marek 2 Kadeti (M) A -61 kg kyoruggi
Midyanka Viktor 3 Děti (M) B -30 kg kyoruggi
Čuda Vojtěch 3 Děti (M) B -36 kg kyoruggi
Kodadová Kateřina 3 Kadeti (Ž) B -47 kg kyoruggi
Lehovec Tomáš 3 Žáci (M) B -30 kg kyoruggi
Čudová Viktorie 3 Trpaslíci B -24 kg kyoruggi

SCORPIONS CUP 2015

2015-04-25 - Scorpion cup Olomouc

Jméno Místo kategorie Typ
Ludwig Albert 1 Děti M -36kg B kyoruggi
Štolbová Petra 1 Junior Ž -52 kg A kyoruggi
Jakubíková Jitka 1 Junior Ž -59 kg A kyoruggi
Horáček Martin 1 Junior M -48 kg A kyoruggi
Hlava Ondřej 1 Kadeti M -57 kg B kyoruggi
Lehovec Tomáš 1 Žáci M -30 kg B kyoruggi
Štefl Petr 1 Senior M -68 kg A kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Senior M -74 kg A kyoruggi
Tiefa Kryštof 2 Děti M -27 kg B kyoruggi
Drobná Kristýna 2 Junior Ž -59 kg A kyoruggi
Kradijanseider Filip 2 Junior M -63 kg B kyoruggi
Hlavová Tereza 2 Žáci Ž -40 kg B kyoruggi
Sittek Tomáš 2 Žáci M -40 kg B kyoruggi
Jakubík Jan 2 Senior M -74 kg A kyoruggi
Menšík Marek 3 Děti M -40 kg B kyoruggi
Nýč Patrik 3 Junior M -68 kg A kyoruggi
Hrdličková Monika 3 Kadeti Ž +59 kg A kyoruggi
Drobný Václav 3 Kadeti M -61 kg A kyoruggi
Křepinský Jan 3 Žáci M -30 kg B kyoruggi

SOKOL COP 2015

2015-10-03 - Sokol_Cup_2015_Hradec_Kralove

Jméno Místo kategorie Typ
Hájek Antonín 1 Děti (M) B -24 kg kyoruggi
Midyanka Viktor 1 Děti (M) B -30 kg kyoruggi
Kotek Vojtěch 1 Děti (M) B -33 kg kyoruggi
Ludwig Albert 1 Děti (M) B -40 kg kyoruggi
Štolbová Petra 1 Junior (Ž) A -55 kg kyoruggi
Švandová Kateřina 1 Kadeti (Ž) A -51 kg kyoruggi
Hlava Ondřej 1 Kadeti (M) B -57 kg kyoruggi
Sittek Tomáš 1 Žáci (M) B -40 kg kyoruggi
Tiefa Kryštof 2 Děti (M) B -27 kg kyoruggi
Čuda Vojtěch 2 Děti (M) B -40 kg kyoruggi
Drobný Václav 2 Kadeti (M) A -65 kg kyoruggi
Kůla Jan 2 senior (M) +80 kg kyoruggi
Menšík Marek 3 Děti (M) B +40 kg kyoruggi
Maršík Tomáš 3 Děti (M) B -40 kg kyoruggi
Hrdličková Monika 3 Kadeti (Ž) A +59 kg kyoruggi
Kodadová Kateřina 3 Kadeti (Ž) B -51 kg kyoruggi
Bondar Vladyslav 3 Kadeti (M) B -53 kg kyoruggi
Lehovec Tomáš 3 Žáci (M) A -36 kg kyoruggi
Ruňanin Pavel 3 Žáci (M) B -33 kg kyoruggi

PRAGUE OPEN 2015

2015-10-31 - Prague Open

Jméno Místo kategorie Typ
Hlava Ondřej 1 Cadets Male B -57 kyoruggi
Štolbová Petra 1 Juniors Female A -55 kyoruggi
Drobná Kristýna 1 Juniors Female A -59 kyoruggi
Šimánková Adriana 1 Juniors Female A -63 kyoruggi
Nýč Patrik 1 Juniors Male A -68 kyoruggi
Hlavová Tereza 1 Pupils Female B -40 kyoruggi
Sittek Tomáš 1 Pupils Male B -40 kyoruggi
Kůla Jan 1 Seniors Male A -87 kyoruggi
Hájek Antonín 2 Childern Male A -24 kyoruggi
Kotek Vojtěch 2 Childern Male A -33 kyoruggi
Menšík Marek 2 Childern Male B +40 kyoruggi
Midyanka Viktor 2 Childern Male B -30 kyoruggi
Jakubíková Jitka 2 Juniors Female A -63 kyoruggi
Kradijanseider Filip 2 Juniors Male B -59 kyoruggi
Lehovec Tomáš 2 Pupils Male A -33 kyoruggi
Pěknic Matyáš 2 Pupils Male B -50 kyoruggi
Jankovský Viktor 2 Seniors Male A -74 kyoruggi
Hrdličková Monika 3 Cadets Female A +59 kyoruggi
Langer Marek 3 Cadets Male A -57 kyoruggi
Bondar Vladyslav 3 Cadets Male B -53 kyoruggi
Ludwig Albert 3 Childern Male B -40 kyoruggi
Maršík Tomáš 3 Childern Male B -40 kyoruggi
Horáček Martin 3 Juniors Male A -51 kyoruggi
Drobný Václav 3 Juniors Male A -63 kyoruggi
Starové Martin 3 Juniors Male A -73 kyoruggi
Ruňanin Pavel 3 Pupils Male B -33 kyoruggi

VÁNOČNÍ TURNAJ 2015

2015-12-12 - Vanocni_turnaj_Pelhrimov

Jméno Místo kategorie Typ
Štolbová Petra 1 Junior Female1 -55 kg kyoruggi
Drobná Kristýna 1 Junior Female1 -63 kg kyoruggi
Hlava Ondřej 1 Kadet Male2 -61 kg kyoruggi
Hlavová Tereza 1 Pupils Female2 -40 kg kyoruggi
Sittek Tomáš 1 Pupils Male2 -45 kg kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Senior Male1 -74 kg kyoruggi
Kotek Vojtěch 2 Children Male1 -33 kg kyoruggi
Tiefa Kryštof 2 Children Male2 -27 kg kyoruggi
Jakubíková Jitka 2 Junior Female1 -63 kg kyoruggi
Starové Martin 2 Junior Male1 -78 kg kyoruggi
Švandová Kateřina 2 Kadet Female1 -51kg kyoruggi
Drobný Václav 2 Kadet Male1 -65 kg kyoruggi
Štefl Petr 2 Senior Male1 -68 kg kyoruggi
Čudová Viktorie 3 Dwarfs Female -24 kg kyoruggi
Kodadová Kateřina 3 Kadet Female2 -55 kg kyoruggi
Langer Marek 3 Kadet Male1 -57 kg kyoruggi
Bondar Vladyslav 3 Kadet Male2 -53 kg kyoruggi
Lehovec Tomáš 3 Pupils Male1 -33 kg kyoruggi
Jakubík Jan 3 Senior Male1 -74 kg kyoruggi
Kůla Jan 3 Senior Male1 -87 kg kyoruggi

Protivín Cup 2015

V sobotu 28.listopadu 2015 jsme vyrazili s našim týmem mladých závodníků na turnaj do Protivína a byli jsme velmi úspěšní. Podařilo se vybojovat 6 zlatých, 6 stříbrných a 3 bronzové medaile. V soutěži týmů jsme pak získali 2. místo.

Jméno Místo kategorie Typ
Švandová Kateřina 1 Cadets Female A -51 kyoruggi
Tiefa Kryštof 1 Childern Male B -27 kyoruggi
Zrzavý Jakub 1 Childern Male B -33 kyoruggi
Čuda Vojtěch 1 Childern Male B -36 kyoruggi
Ludwig Albert 1 Childern Male B -40 kyoruggi
Lehovec Tomáš 1 Pupils Male B -33 kyoruggi
Hrdličková Monika 2 Cadets Female A +59 kyoruggi
Čudová Viktorie 2 Childern Female B -30 kyoruggi
Hájek Antonín 2 Childern Male A -24 kyoruggi
Menšík Marek 2 Childern Male B +40 kyoruggi
Maršík Tomáš 2 Childern Male B -40 kyoruggi
Ruňanin Pavel 2 Pupils Male B -33 kyoruggi
Mesbahi Arman 3 Childern Male B -40 kyoruggi
Křepinský Jan 3 Pupils Male B -30 kyoruggi