SCORPIONS CUP 2016

Fotogalerie

2016-05-14 - Scorpions cup Olomouc

Jméno Místo kategorie Typ
Hlavová Tereza 1 Cadets Female B -41 kyoruggi
Štolbová Petra 1 Juniors Female A -59 kyoruggi
Drobná Kristýna 1 Juniors Female A -63 kyoruggi
Jakubíková Jitka 1 Juniors Female A -68 kyoruggi
Sittek Miroslav 1 Seniors Male A +87 kyoruggi
Kodadová Kateřina 2 Cadets Female B -55 kyoruggi
Lehovec Tomáš 2 Cadets Male A -33 kyoruggi
Hájek Antonín 2 Children Male A -27 kyoruggi
Hýbl Vojtěch 2 Children Male B -24 kyoruggi
Švandová Kateřina 2 Juniors Female A -55 kyoruggi
Drobný Václav 2 Juniors Male A -63 kyoruggi
Nýč Patrik 2 Juniors Male A -68 kyoruggi
Ludwig Albert 2 Pupils Male B -40 kyoruggi
Jakubík Jan 2 Seniors Male A -68 kyoruggi
Sittek Tomáš 3 Cadets Male B -49 kyoruggi
Zrzavý Jakub 3 Children Male B -36 kyoruggi
Hrdličková Monika 3 Juniors Female A -68 kyoruggi
Midyanka Viktor 3 Pupils Male B -30 kyoruggi

CZECH OPEN 2016

Závodníci SK COBRA DOJANG PRAGUE se zúčastnili dne 18. 6. 2016 otevřeného Mistrovství České republiky. Našim závodníkům se podařilo vybojovat 8 x titul mistra České republiky a v celkové soutěži týmu jsme obsadili 3. místo.

Jméno Místo kategorie Typ
Hlava Ondřej 1 Cadets Male A+B -65 kyoruggi
Menšík Marek 1 Childern Male A+B +40 kyoruggi
Tiefa Kryštof 1 Childern Male A+B -30 kyoruggi
Štolbová Petra 1 Juniors Female A+B -59 kyoruggi
Drobná Kristýna 1 Juniors Female A+B -68 kyoruggi
Kotek Vojtěch 1 Pupils Male A+B -36 kyoruggi
Horáček Martin 1 Seniors Male A+B -54 kyoruggi
Štefl Petr 1 Seniors Male A+B -68 kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Seniors Male A+B -74 kyoruggi
Čuda Vojtěch 2 Childern Male A+B +40 kyoruggi
Hájek Antonín 2 Childern Male A+B -27 kyoruggi
Švandová Kateřina 2 Juniors Female A+B -55 kyoruggi
Jakubíková Jitka 2 Juniors Female A+B -68 kyoruggi
Nýč Patrik 2 Juniors Male A+B -68 kyoruggi
Šimánková Adriana 2 Seniors Female A+B -67 kyoruggi
Hlavová Tereza 3 Cadets Female A+B -41 kyoruggi
Lehovec Tomáš 3 Cadets Male A+B -33 kyoruggi
Drobný Václav 3 Juniors Male A+B -63 kyoruggi
Langer Marek 3 Juniors Male A+B -63 kyoruggi
Midyanka Viktor 3 Pupils Male A+B -30 kyoruggi
Ludwig Albert 3 Pupils Male A+B -40 kyoruggi
Maršík Tomáš 3 Pupils Male A+B -40 kyoruggi
Jakubík Jan 3 Seniors Male A+B -74 kyoruggi
Kůla Jan 3 Seniors Male A+B -80 kyoruggi

SOKOL CUP 2016

Sokol Cup byl první turnaj na našem území po prázdninách. S výkony, které předvedli naší bojovníci, jsme byli velmi spokojeni, a to je vidět i na výsledcích. Celkově jsme obsadili 4, místo v hodnocení týmů, což je v počtu 18ti závodníků velmi dobré.

Jméno Místo kategorie Typ
Hlavová Tereza 1 Cadets Female B -44 kyoruggi
Hlava Ondřej 1 Cadets Male A -65 kyoruggi
Tiefa Kryštof 1 Childern Male B -33 kyoruggi
Štolbová Petra 1 Juniors Female A -59 kyoruggi
Drobná Kristýna 1 Juniors Female A -63 kyoruggi
Jakubíková Jitka 1 Juniors Female A -68 kyoruggi
Nýč Patrik 1 Juniors Male A -68 kyoruggi
Jakubík Jan 1 Seniors (A+B) Male A -80 kyoruggi
Kodadová Kateřina 2 Cadets Female B -55 kyoruggi
Lehovec Tomáš 2 Cadets Male A -33 kyoruggi
Hrdličková Monika 2 Juniors Female A -68 kyoruggi
Drobný Václav 2 Juniors Male A -63 kyoruggi
Kotek Vojtěch 2 Pupils Male A -36 kyoruggi
Drmola Kryštof 2 Pupils Male B -26 kyoruggi
Ludwig Albert 2 Pupils Male B -40 kyoruggi
Sittek Tomáš 3 Cadets Male A -49 kyoruggi
Matěja Filip 3 Cadets Male B -53 kyoruggi
Švandová Kateřina 3 Juniors Female A -55 kyoruggi
Verhulst Alex 3 Pupils Male B -30 kyoruggi

PRAGUE OPEN 2016

2016-11-05 - Prague_Open_-_Slavie

 

Jméno Místo kategorie Typ
Lehovec Tomáš 1 Cadets Male A -33 kyoruggi
Hlava Ondřej 1 Cadets Male A -61 kyoruggi
Menšík Marek 1 Childern Male B -40 kyoruggi
Ilchyk Liubava 1 Juniors Female A -52 kyoruggi
Jakubíková Jitka 1 Juniors Female A -63 kyoruggi
Drmola Kryštof 1 Pupils Male B -26 kyoruggi
Horáček Martin 1 Seniors Male A -58 kyoruggi
Štefl Petr 1 Seniors Male A -68 kyoruggi
Jankovský Viktor 1 Seniors Male A -74 kyoruggi
Hlavová Tereza 2 Cadets Female B -41 kyoruggi
Švandová Kateřina 2 Juniors Female A -55 kyoruggi
Hrdličková Monika 2 Juniors Female A -63 kyoruggi
Salvo Ida 2 Juniors Female B -55 kyoruggi
Drobný Václav 2 Juniors Male A -63 kyoruggi
Kradijanseider Filip 2 Juniors Male B -68 kyoruggi
Sittek Miroslav 2 Seniors Male A +87 kyoruggi
Kodadová Kateřina 3 Cadets Female B -55 kyoruggi
Hýbl Vojtěch 3 Childern Male B -24 kyoruggi
Kotek Vojtěch 3 Pupils Male A -36 kyoruggi
Midyanka Viktor 3 Pupils Male B -33 kyoruggi
Ludwig Albert 3 Pupils Male B -40 kyoruggi
Jakubík Jan 3 Seniors Male A -80 kyoruggi

VÁNOČNÍ TURNAJ 2016

2016-12-10_11 - Vanocní_turnaj_Humpolec

Jméno Místo kategorie Typ
Hlava Ondřej 1 CADETS-LK1 Only Male LK1 -65 kyoruggi
Kodadová Kateřina 1 CADETS-LK2 Only Female LK2 +59 kyoruggi
Hlavová Tereza 1 CADETS-LK2 Only Female LK2 -41 kyoruggi
Ilchyk Liubava 1 JUNIORS Female LK1 -49 kyoruggi
Štolbová Petra 1 JUNIORS Female LK1 -59 kyoruggi
Drobná Kristýna 1 JUNIORS Female LK1 -68 kyoruggi
Nýč Patrik 1 JUNIORS Male LK1 -73 kyoruggi
Drmola Kryštof 1 PUPILS Male LK2 -26 kyoruggi
Štefl Petr 1 SENIORS Male LK1 -68 kyoruggi
Verhulst Alex 2 PUPILS Male LK2 -30 kyoruggi
Horáček Martin 2 SENIORS Male LK1 -58 kyoruggi
Lehovec Tomáš 3 CADETS-LK1 Only Male LK1 -3 kyoruggi
Tiefa Kryštof 3 CHILDREN Male LK2 -30 kyoruggi
Drobný Václav 3 JUNIORS Male LK1 -63 kyoruggi
Jankovský Viktor 3 SENIORS Male LK1 -74 kyoruggi

Aprílový turnaj 2016

V sobotu 2. dubna 2016 jsme se zúčastnili s našimi 11 závodníky dětského Aprílového turnaje v Humpolci.