Vážení rodiče a příznivci taekwondo,

od pondělí 10. května je možná venkovní výuka pro skupinky do 30 osob. Tuto informaci zveřejnil ČUS: https://www.cuscz.cz/novinky/aktualni-opatreni-ve-vztahu-ke-sportu.html. Chtěl bych Vás tedy informovat, že od 11.5. zahajujeme venkovní tréninky a rušíme tréninky online.

Za jakých podmínek budou tréninky probíhat?

Tréninky ZŠ Písnická: Každé pondělí a středu (18.00 – 19.00 děti, 19.00 – 20.00 ostatní)

Tréninky ZŠ Jesenice: Každé úterý a pátek 17.30 – 18.30

1/ TRÉNINKY VENKU

Vzhledem k trvajícímu zákazu amatérského sportu ve vnitřních prostorách budou tréninky probíhat venku. Pro první trénink bude místo srazu před vstupem do tělocvičny, poté si vedoucí trenér každé skupiny určí místo srazu individuálně a bude Vás informovat.

Tréninky venku jsou samozřejmě do velké míry závislé na počasí. Prosíme, aby děti chodily dostatečně oblečeni na ven (prosíme nechoďte v doboku, ten je určen pouze k vnitřnímu použití), tzn. tepláky, trička, mikiny, jarní bundy a samozřejmě kvalitní venkovní obuv pro sport.

Venkovní tréninky budou probíhat pouze pokud nebude pršet, pokud ano, tak je trénink automaticky zrušen! Všichni by měli být již převlečeni na trénink z domova, po tréninku odchází domů ve sportovním oblečení, na převlékání nebudeme mít k dispozici prostory.

2/ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

a) Testování – je nutné doložit, že účastník tréninku byl testován, očkován či spadá do 90 denní lhůty od prodělání nemoci COVID-19. Postačí odevzdat čestné prohlášení zákonného zástupce, které zasíláme přílohou a které vychází z aktuálně platného nařízení Ministerstva zdravotnictví. Samozřejmě ti co jsou testování ve škole, tak toto je pro trénink naprosto dostačující, pokud jsou splněny podmínky, které uvádíme v čestném prohlášení (především z hlediska doby platnosti testu). I v tomto případě je ale nutné čestné prohlášení odevzdat.

My trenéři se budeme taktéž na náklady oddílu pravidelně testovat.

b) Ostatní hygienická opatření

Na trénink i z tréninku prosíme i nadále docházejte s respirátorem, po dobu tréninku lze odložit. Dezinfekci zajistí oddíl. Půjčované vybavení budeme dezinfikovat.

3/ ČASY TRÉNINKŮ – dle lokality

Od 11.05.2021: ZŠ Jesenice (út, pá 17.30 – 18.30)

Od 12.05.2021: ZŠ Písnická: Každé pondělí a středu (18.00 – 19.00 děti, 19.00 – 20.00 ostatní)

Pokud by bylo cokoliv potřeba ujasnit, tak se na mě prosím neváhejte obrátit.

Váš COBRA TEAM