SPORTOVNÍ CENTRUM MLÁDEŽE

Sportovní centrum mládeže (SCM) vzniklo v roce 2005. Jedná se o organizační jednotku zajišťující přípravu vybraných talentovaných sportovců v kategorii kadetů a juniorů společně s výběrem seniorů (studentů VŠ). Díky úzké spolupráci s vedením státní reprezentace je též úzce provázána s reprezentací ČR. To znamená, že reprezentační soustředění, soutěže a testování jsou organizována společně i pro výběr členů SCM.

Kadetské a juniorské věkové kategorie jsou budoucností pro kvalitní úspěchy v seniorské kategorii, a tak jsou junioři nominovaní na vynikající zahraniční turnaje, mezinárodní soustředění apod. Pouze účast na společných trénincích se zkušenějšími závodníky, mezinárodní turnaje mohou zajistit pozdější vstup a výsledky v seniorské kategorii.

POSLÁNÍ A ÚKOLY SCM:

  • Výběr talentované mládeže ve věkové kategorii 13 - 19 let a odborné vedení jejich sportovní přípravy na území ČR.
  • Koordinace činnosti péče o sportovně talentovanou mládež ve sportovních oddílech organizovaných v ČSTKD.
  • Vytvoření podmínek pro systematické trenérské působení u kategorie mládeže 13 - 19 let.
  • Vytvořit ekonomicko - organizační podmínky pro zabezpečení sportovní přípravy dalšího většího počtu talentované mládeže.

PRAVIDELNÉ TRÉNINKY

Tělocvična KOSAGYM (Na Špitálsku 7, Praha 8 - Karlín
Pondělí: 20.15 - 21.45

ZŠ Staroklánovická 230, Praha 9 - Újezd nad Lesy
Pátek: 16.00 - 18.00

NAŠI PARTNEŘI

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy Hlavní město Praha Jesenice u Prahy Marketingový partner SK COBRA DOJANG PRAGUE Český svaz Taekwondo WTF Potřeby pro bojové sporty Tejpy a jiný materiál .... Autopůjčovna JSCAR Internetový portál cyklo příslušenství Masér Jiří Dejl

FOTOGALERIE

SLOVENIA OPEN 2017 POLISH CUP 2017 Mistrovství Evropy do 21 let SLOVENIA OPEN 2016

AKTUÁLNÍ INFORMAČNÍ SERVIS

  • ZRUŠENÍ TRÉNINKŮ (od 11.3.2020)

    Z důvodu uzavření škol (Písnická, Jesenice) v rámci nařízení vlády ohledně prevence Corona COVID-19 jsou tréninky až do znovuotevření škol zrušeny

Video