Sportovní klub Cobra Dojang Prague uspořádal, v rámci letní sportovní přípravy, Taekwondo soustředění pro děti, mládež a dospělé.

Soustředění se uskutečnilo v srpnu v termínu od 15. do 22. 8. v krásném přírodním prostředí na úpatí Hrubého Jeseníku v rekreačním zařízení Losinka na okraji vesnice Rapotín mezi lesem a říčkou Losinkou, v blízkosti zámku a parku Velké Losiny.

Cesta na soustředění započala společným srazem v sobotu 15.8. ve 12:00 v Praze na hlavním nádraží, kde účastníci naložili svá zavazadla do doprovodných vozidel, děti se rozloučili s rodiči a následně jsme se přesunuli na nástupiště, odkud jsme dále pokračovali vlakem ve směru Zábřeh na Moravě, Šumperk, Rapotín.

Program soustředění byl připraven tak aby si každá věková a výkonnostní kategorie přišla na své a účastníci tak byli rozdělení do 3 základních skupin.

Ráno jsme začínali budíčkem v 7:00, poté následoval ranní běh nebo procházka a protažení svalů. Tréninky probíhali ve dvou fázích v dopoledním a odpoledním bloku. Po večeři byl ještě prostor na sportovní a deskové hry

Volný den byl naplánován na středu, a tak jsme vyrazili na průzkum okolí a někteří absolvovali i vyšlápl na místní rozhlednu (Bukovka 625 m. n. m.). Na večer pak byla přichystána stezka odvahy v podobě noční bojovky, kterou jsme kvůli nepříznivému počasí přesunuli na čtvrtek.

Závěrem soustředění měli účastníci ještě možnost složit zkoušky na vyšší technické stupně.

Týdenní pobyt díky velkému množství aktivit a zábavy velmi rychle utekl a věříme, že bude dobrým startem do začátku školního roku a nové sportovní sezóny.