V sobotu 18. Června se ve sportovní hale na Slavii konalo otevřené mistrovství České republiky v Taekwondo WTF. Účast závodníků, byla poměrně hojná. Celkem se přihlásilo 287 sportovců a to nejen z Čech, ale také z Polska, Slovenská a Ukrajiny. Novinkou na turnaji byly elektronické vesty Daedo, na kterých bojovaly kategorie kadetů a seniorů. Cobra vyslala do boje o titul mistra ČR celkem 20 závodníků a z toho 15 závodníků vybojovalo medaili. Máme tak: 8 bronzových – Mirek Hlas, Petr Hulinský, Ondra Kotek, Bára Mocová, Filip Pazderník, Honza Jakubík, Michal Štolba a Kristýna Drobná 3 stříbrné – David Long, Martin Horáček, Honza Kůla a 4 zlaté – Viktor Jankovský, Míša Pinkavová, Vítek Libovický a Petra Štolbová. Díky dobrým výkonům našich sportovců jsme v celkové soutěži týmů skončili na 4. místě, přičemž v kategorii junioři+senioři jsme obsadili parádní 2. místo. Rád bych ještě touto cestou poděkovat všem zúčastněným a pogratuloval medailistům.