V sobotu 15. června se v sportovní hale na Slavii konalo otevřené mistrovství České republiky v Taekwondo WTF. Účast závodníků, byla poměrně hojná. Celkem se přihlásilo 208 sportovců a to nejen z Čech, ale také z Polska, Slovenská a Ukrajiny. Novinkou na turnaji byly nové elektronické vesty Daedo na kterých bojovaly kategorie kadetů a seniorů. Cobra vyslala do boje celkem 20 závodníků a z toho 14 závodníků vybojovalo medaili. Titulem Mistr České Republiky 2013 se nyní mohou pyšnit: Filip Pazderník, Honza Kůla, Michaela Pinkavova, Petra Štolbová, Viktor Jankovsky. Na 2. Místo se probojovali: Vojtěch Kalivoda, Martin Horaček a místo 3. obsadili:Tomáš Lehovec, Kateřina Švandová, Kristýna Drobná, Jitka Jakubíková, Honza Jakubík, Martina Matulová, Boris Farkaš. Děkuji všem za předvedené výkony a dřinu v tělocvičně v tomto pololetí. Teď už se uvidíme do září jen na Měříně a na Losince.