Sobota byla pro závodníky Cobry velmi úspěšná, když Kiki Drobna dokráčela až pro zlato a Kateřina Švandová vyhrála zápas a skončila 5.
Neděle pokračovala v podobném duchu. Nejdříve se na tatami představila Petra Štolbová a po 3 výhrách z toho 2x KO se probojovala do finále. Stejně jako minulý rok se zde potkala s litevskou závodnicí Tarvidou Jolantou (2. z MS kadetů 2014). Petra se musela spokojit se stříbrnou medailí po výsledku 10:14 (minule 0:13) po skvělém výkonu.
Další do bojů zasáhl Patrik Nýč(hostuje z Teahanu), který startoval za národní tým. V prvním kole porazil řeckého reprezentanta 19:6, druhý boj vyhrál 13:1 a tím se dostal do čtvrtfinále. O medaili se utkal s ukrajinským reprezentantem a bylo se na co dívat. Oba závodníci do toho šli naplno bez jakéhokoliv taktizování, což se projevilo na obou velkou únavou a na skóre 17:21 bohužel v Patrikův neprospěch. Avšak Patrik dal do zápasu naprosto všechno a Ukrajinec nakonec dokráčel pro zlato. Václav Drobný zvítězil v prvním boji 5:2 a v dalším bohužel o bod prohrál. Honza Jakubík a Jitka Jakubíková neprošli prvními koly.

Kromě našich závodníků nás svými výkony reprezentovali i naši rozhodčí Petr Štefl a Arnošt Feldman.
Kristýna Drobná (3 vyhrané boje) 1. místo
Petra Štolbová (3 vyhrané boje) 2. místo
Patrik Nýč (2 vyhrané boje) 5. místo
Viktor Jankovský (2 vyhrané boje) 5. místo
Václav Drobný (1 vyhraný boj) 9. místo
Jitka Jakubíková bez umístění
Jan Jakubík bez umístění
Všem závodníkům děkuji za předvedené výkony a samostatný přístup. Petru Šteflovi za pomoc s organizací.