Poslední víkend v říjnu náš oddíl pořádal první pražský turnaj po letních prázdninách a jelikož jsme byli domácí, zúčastnili jsme se ve velkém počtu celkem 27 bojovníků. Důvodem vysoké účasti 295 závodníků byl také fakt, že byl tento turnaj součástí české TE(Taekwondo extraligy) a NTL(Národní taekwondo ligy). Někteří naši zástupci stáli na tatami poprvé a sbírali cenné zkušenosti, někteří šli pro nejcennější kovy. Bohužel se nám nedařilo podle našich představ a dost závodníků vypadlo v prvním kole. Ale i přesto se našim cvičencům v konkurenci 23 týmů podařilo získat mnoho medailí a umístit se na celkovém 5. místě.
Děkuji všem za stupňující se účast a věřím, že na příštích turnajích bude mít výkonnost našich svěřenců stoupající tendenci.

Medailová umístění:
1. místo – Kristýna Drobná, Filip Pazderník, Jan Starové, Viktor Janovský, Miroslav Hlas
2. místo – Monika Hrdličková, Martin Starové, Martin Horáček, Jan Jakubík, Alina Malysh, Martina Matulová, Petr Štefl
3. místo – Václav Drobný, Petra Štolbová, Petr Lang, Adam Vávra, Barbora Mocová, Jitka Jakubíková, Matouš Kotek, Ondřej Kotek, Jan Kůla, Daniel Maier, Tomáš Krška, Marek Pospíšil