Na konci roku jsme se, jak již je zvykem, zúčastnili turnaje v Pelhřimově. Neobvyklý byl počet našich závodníků, a to celkem 19. Naše výprava do Pelhřimova dorazila čtyřmi auty již v pátek, abychom se v klidu zvážili, najedli, vyspali a podali nejlepší výkony. Druhý den jsme brzy vstali a pospíchali do haly, protože byl plánován brzký začátek.
Na tomto turnaji jsem očekával od našich závodníků nejlepší výkony od začátku sezóny a mé očekávání se vyplnilo. Všechny předešlé turnaje a tréninkový plán zapříčinili velké zlepšení. Rád bych zde vyzdvihl výkon Martina Horáčka, který nedal šanci svému soupeři z Maďarska a četnými technikami na hlavu zvítězil 16:5. Také mě velice potěšili výkony v holčičí kategorii, kde jsme měli Kristýnu Drobnou a Petru Štolbovou. Obě dvě bojovali skvěle a chyběl jen kousek k tomu, aby se holky potkaly ve finále. Nakonec byla úspěšnější Petra, která vyhrála 3 zápasy a pro Cobru získala další 1. místo. V kategorii kadetů se ukázal Jan Jakubík, který zvítězil hlavně díky taktické vyspělosti. Zvítězil také Filip Pazderník, který rozdrtil svého soupeře 24:0 a ukázal, že v reprezentaci je právem. V nejtěžší váhové kategorii se představil Jan Kůla, který v prvním zápase porazil protivníka z Rakouska (5:3) a ve finále nedal šanci závodníkovi Sejongu Dojang (5:0). Díky svým výkonům si Honza získal pozornost reprezentačního trenéra a pozvání na tréninkový kemp.

Poslední turnaj v roce 2010 se opravdu povedl a náš tým si odvezl 3 týmová ocenění:
2. místo v kategorii trpaslíků a dětí
2. místo v kategorii kadetů, juniorů a seniorů
2. místo celkem

Všem bojovníkům moc děkuji za předvedené výkony a těším se na další tréninky a turnaje s Vámi v novém roce.
Medailová umístění:
1. místo – Martin Horáček, Jan Jakubík, Jan Kůla, Filip Pazderník, Viktor Janovský, Petra Štolbová
2. místo – Václav Drobný, Petr Lang, Jan Starové, Alina Malysh, Martina Matulová
3. místo – Kristýna Drobná, Miroslav Hlas, Marek Langer, Martin Starové, Jitka Jakubíková, Michal Štolba, Lenka Svobodová